Angielski – 1-3 , 4-6

Dzień dobry,
drodzy Rodzice, proszę o przekazanie mojej wiadomości swoim dzieciom.
Drodzy Uczniowie,
mam nadzieję, że radzicie sobie w tej nietypowej sytuacji, trudnej dla Was i dla nas. Zróbcie tyle, ile dacie radę, nie wszystko od razu.
Przesyłam propozycje ćwiczeń powtórzeniowych do 25 marca 2020r.

Dla klas 1-3:
Po lewej stronie wybieramy kategorię – szkoła podstawowa 1-3, klikamy.
Dla klasy 1 proszę wybrać książkę Bugs Team 1, klikamy Sprawdź w quizlet, następnie wybieramy rozdział 6 (UNIT 6) – FAMILY.
Dla klasy 2 proszę wybrać książkę Bugs Team 2, klikamy Sprawdź w quizlet, następnie wybieramy rozdział 1 (UNIT 1)
CLOTHES.
Dla klasy 3 proszę wybrać książkę Bugs Team 3, klikamy Sprawdź w quizlet, następnie wybieramy rozdział 4 (UNIT 4) – JOBS.
Następnie po lewej stronie Uczniowie mogą wybrać zadania do wykonania. Życzę dobrej zabawy.

Dla klas 4-6:
Dla klasy 4 proszę wybrać książkę Evolution plus  klasa 4, klikamy Sprawdź w quizlet, następnie wybieramy rozdział 6 (UNIT 6) – nie zdążyliśmy zrobić lekcji o roślinach (plants), ale zachęcam do poznania słownictwa z tej lekcji.
Dla klasy 5 proszę wybrać książkę Evolution plus klasa 5, klikamy Sprawdź w quizlet, następnie wybieramy rozdział 5 (UNIT 5).
Dla klasy 6 proszę wybrać książkę Evolution plus klasa 6, klikamy Sprawdź w quizlet, następnie wybieramy rozdział 5 (UNIT 5) + z rozdziału 6 Irregular verbs.

Język angielski dla dzieci przedszkolnych i w zerówce to przede wszystkim zabawa, zachęcam Państwa do skorzystania z anglojęzycznych piosenek (YouTubeKids) oraz bajek szczególnie Peppa Pig (Świnka Peppa) oraz Dora the Explorer (Dora poznaje świat).

W przypadku pytań pozostaję do Państwa i Uczniów  dyspozycji pod adresem k.kukulaszkola@wp.pl.
Serdecznie Państwa pozdrawiam i życzę zdrowia.
Katarzyna Kukuła

W klasach 1-3 jest informacja o stronie www.macmillan.pl, ale w zakładce dla klas 4-6 nie wkleił Pan tego sformułowania Wchodzimy na stronę www.macmillan.pl, po prawej stronie na samej górze wybieramy ikonkę quizlet, klikamy.
Więc jeszcze raz, proszę o umieszczenie najważniejszej informacji dla klas 4-6 Wchodzimy na stronę www.macmillan.pl, po prawej stronie na samej górze wybieramy ikonkę quizlet, klikamy.