KASZTANOBRANIE 2019

Dzieciaki ze Szkoły Podstawowej w Bojszowie po raz drugi brały udział w akcji „Kasztanobranie”. Przez trzy tygodnie ofiarnie zbierały kasztany i przynosiły do szkoły, gdzie kasztany były ważone i sprzedawane. Wynik zbiórki jest naprawdę imponujący! Rada Rodziców zebrała 5461,7 kg kasztanów. Za pozyskane ze sprzedaży kasztanów pieniądze będą organizowane ciekawe atrakcje dla dzieci.

Rada Rodziców postanowiła nagrodzić najlepszych zbieraczy i przyznała główne nagrody w kilku kategoriach:

W kategorii Kasztanowy Rekord przyznano dwa wyróżnienia, gdyż różnica między Zbieraczami była naprawdę niewielka: Dominik Gorgoń z wynikiem 572 kg oraz Wiktor Erle z wynikiem 561,8 kg.
W kategorii Kasztanowe Rodzeństwo zwyciężyli Marysia i Fabian Kijonka z wynikiem 509,2 kg.
W kategorii Kasztanowy Duet wyróżnione zostały Kasia Śladkowska i Paulina Harensa, które zebrały 209,8 kg.
W kategorii Kasztanowy Maluch zwycięzcą został Wojtuś Wiciak z wynikiem 287,4 kg.

Dla pozostałych zbieraczy Rada Rodziców ufundowała upominki jako nagrody pocieszenia.

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom i dziękujemy Radzie Rodziców za zaangażowanie w organizację akcji.