Site Overlay

Lista klas

LISTA KLAS

rok szkolny 2013/2014

II ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY – małe przedszkole

wychowawczynie – Aleksandra Ignacek i Katarzyna Kloj

  1. Akcińska Samanta

  2. Bochniak Zuzanna

  3. Cymorek Łukasz

  4. Gorgoń Dominik

  5. Herdzik Jakub

  6. Kępka Dominik

  7. Kiedos Dominik

  8. Kijonka Fabian

  9. Łyczek Anna

  10. Machura Natalia

  11. Mainka Wiktoria

  12. Marchlewicz Mateusz

  13. Marondel Martyna

  14. Mentek Piotr

  15. Rzepecka Weronika

  16. Sawicka Milena

  17. Staśkiewicz Hubert

  18. Szumańska Martyna

  19. Timmler Filip

  20. Zygmunczyk Alan

  21. Akcińska Natalia

  22. Bochniak Olga

  23. Gold Karolina

  24. Mentek Marta

I ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY – zerówka

wychowawczyni – Hanna Jacyno

  1. Bednorz Krzysztof

  2. Bohm Artur

  3. Bytomski Patryk

  4. Harensa Paulina

  5. Jeżowska Victoria

  6. Kaduk Justyna

  7. Kowalska Patrycja

  8. Lembowicz Wiktoria

  9. Łyda Jakub

  10. Misała Dawid

  11. Morys Aleksandra

  12. Pluta Kacper

  13. Przybyła Julia

  14. Przybyła Roxana

  15. Sawicki Michał

  16. Skrobek Wiktoria

  17. Sobieraj Paulina

  18. Szykowski Justin

  19. Śladkowska Katarzyna

  20. Trzewiczek Lena

  21. Urbanek Adam

  22. Wienczek Laura

  23. Wiszniowski Patryk

  24. Żmijewska Oliwia

KLASA I

wychowawczyni – Karina Dziadkowiec

  1. Blajsz Czesław

  2. Bohm Bianca

  3. Ciepła Magdalena

  4. Danisz Aleksandra

  5. Erle Natalia

  6. Gold Oliver

  7. Gruchman Dawid

  8. Kancy Karol

  9. Lerka Adam

  10. Łatka Kacper

  11. Mainka Dominik

  12. Myszor Maja

  13. Staśkiewicz Mikołaj

  14. Timmler Michał

  15. Twardon Kinga

  16. Wyleżoł Kinga

KLASA II

wychowawczyni – Iwona Krupa

  1. Czaja Adam

  2. Kępka Kevin

  3. Kornaga Natalia

  4. Piechaczek Kewin

  5. Przytocki Kacper

  6. Twardoń Bartosz

  7. Zygmunczyk Dominik

KLASA III

wychowawczyni – Joanna Mazur

  1. Blajsz Magdalena

  2. Filip Dominik

  3. Frejno Jakub

  4. Gabrysiak Ewa

  5. Jaros Andrzej

  6. Myszor Damian

  7. Pieter Mateusz

  8. Przybyła Marcelina

  9. Rzepecki Kamil

  10. Stachniak Kacper

  11. Zbylut Wiktoria

  12. Zwiernik Wanessa

KLASA IV

wychowawczyni – Agnieszka Kwiatkowska

  1. Ciepła Katarzyna

  2. Gembala Paulina

  3. Gorgoń Sandra

  4. Hampel Sandra

  5. Jagusz Daniel

  6. Jeglorz Szymon

  7. Kaduk Piotr

  8. Magiera Dominika

  9. Marchlewicz Dominika

  10. Nowak Dawid

  11. Welik Jakub

  12. Zagarella Julian

KLASA V

wychowawca – Roman Turowski

  1. Bednorz Marcin

  2. Bytomski Kamil

  3. Cimerman Kewin

  4. Frejno Natalia

  5. Hampel Kamil

  6. Hasa Błażej

  7. Hassa Damian

  8. Kancy Adam

  9. Kocurek Wiktoria

  10. Marks Aneta

  11. Spyrka Marcin

  12. Spyrka Szymon

  13. Zbylut Robert

KLASA VI

wychowawczyni – Ewa Zielińska

  1. Gabrysiak Alicja

  2. Jeglorz Rafał

  3. Kaczorowski Jasstin

  4. Klich Bartosz

  5. Krupa Kamil

  6. Nita Patrycja

  7. Nowak Nina

  8. Sawicka Wiktoria

  9. Sawicki Sebastian

  10. Staneczek Agata

  11. Twardon Agata

  12. Urbanek Łukasz

  13. Walus Samuel

  14. Zbylut Paulina

Share and Enjoy:
  • Print
  • Facebook
Font Resize
Contrast