OGŁOSZENIE

Kolejne przypomnienie dla rodziców dzieci przyjętych do Oddziałów przedszkolnych i Klasy I Szkoły Podstawowej w Bojszowie.

SZANOWNI RODZICE

Na stronie internetowej szkoły zamieszczona jest lista dzieci przyjętych do II Oddziału przedszkolnego (MAŁEGO PRZEDSZKOLA), Oddziału „0” i do klasy I Szkoły Podstawowej w Bojszowie

W związku z powyższym proszę również ze strony internetowej pobrać OŚWIADCZENIE RODZICA – potwierdzenie woli przyjęcia do określonej placówki, wypełnić oświadczenie i wysłać na adres e-mail szkoły (szkolabojszow@wp.pl) bądź wysłać pocztą tradycyjną na adres pocztowy szkoły. Można również takie oświadczenie wrzucić do skrzynki pocztowej znajdującej się przy bramie wjazdowej do szkoły jak również pobrać w sekretariacie szkoły i wypełnić na miejscu.

Takie oświadczenie powinno być złożone w szkole w dniach
od 8 do 10 kwietnia 2021r. Proszę wszystkich rodziców
o jak najszybsze dopełnienie formalności.

Dyrektor Szkoły mgr Ewa Nowicka